Drugie spotkanie realizujące projekt „Babcia kocha mnie, dziadek wszystko wie”

Drugie spotkanie realizujące projekt „Babcia kocha mnie, dziadek wszystko wie”

W czwartek 3 maja 2018 roku w radłowskim przedszkolu odbyło się drugie spotkanie realizujące projekt „Babcia kocha mnie, dziadek wszystko wie – dlatego wspólnie tworzymy ogródek wokół naszego przedszkola” realizowanego przez Stowarzyszenie „Radłowskie Orły” w ramach programu Moja Mała Ojczyzna przy wsparciu finansowym z Fundacji Banku Gospodarstwa Krajowego im. J. K. Steczkowskiego”.

Spotkanie rozpoczęła Pani Joanna Bocoń – przedstawiciel Stowarzyszenia Radłowskie Orły wspólnie z Panem Dyrektorem Piotrem Malcem. Podczas spotkania wystąpił zaproszony gość mama jednej z dziewczynek uczęszczających do radłowskiego przedszkola, która przygotowała piękną prezentację multimedialną dotyczącą tematu przewodniego czyli „Ogrody dawniej i dziś”. Zarówno dzieci jak i dziadkowie z zaciekawieniem słuchali opowiadań na temat malowniczych ogrodów. Po prezentacji nastąpił moment na który z niecierpliwością czekały wszystkie przedszkolaki a mianowicie rozwiązanie konkursu plastycznego „Mój wymarzony ogród”.

Komisja w składzie Pani Joanna Bocoń, Pani Katarzyna Baran oraz Pan Piotr Malec po długich obradach zdecydowali, że wszystkie prace konkursowe były tak piękne, że wszystkie 5 grup przedszkolnych otrzymały pierwsze miejsce i piękne nagrody. Całe spotkanie przebiegło w miłej i przyjemnej atmosferze